Kerkelijk Bureau:
van Poelgeestlaan 2, 2352 TD Leiderdorp
geopend: maandag en donderdagmorgen van 9 tot 12 uur
telefoon: 071-5890259
algemeen: Tim Brouwer de Koning, e-mail: kerkbureau@pgleiderdorp.nl 
ledenadministratie: Terez Roest, e-mail:
ledenadm@pgleiderdorp.nl 
logistiek kerkblad: Joke Nouwt, e-mail: ledenadm@pgleiderdorp.nl

 

Predikanten

Wijk: Zijloord
mw. ds. E. (Esther) de Paauw
Burchtpad 4, 2352 TK
telefoon: 071 - 30 18 742
e-mail: vrouwdepaauw@gmail.com

Wijk: Hoven/Ouderzorg
ds. S. (Stephan) Kurtzahn.
Hooiwijde 3, 2353 MR
telefoon: 071-7503774 
e-mail: stephan_kurtzahn@versatel.nl

Wijk: Dorpskerk
mw. ds. H. (Hester) Smits
Bloemendaalselaan 38, 2351 RT
telefoon: 071-8879950
e-mail: hestersmits@ziggo.nl

Kerkenraad
voorzitter: Kees van Pernis
telefoon: 071-5410562
e-mail: kees.pernis@planet.nl
scriba: Hans Kapteyn
telefoon: 071-5892315
e-mail: jkapteyn@kpnmail.nl

College van Kerkrentmeesters
voorzitter (wnd): Boudewijn van Meeteren
telefoon: 071-5895609
e-mail: b.h.vanmeeteren@hetnet.nl
secretaris: Gelske Molenaar
telefoon: 06 3774 0696
e-mail: secretaris-cvk@pgleiderdorp.nl
penningmeeste: Adrie Troost
telefoon: 071-5418266
e-mail: adrie.troost@casema.nl


College van Diakenen
voorzitter: Marijke van Pernis - van der Wees
telefoon: 071-5410562
e-mail: marijke.pernis@planet.nl
secretaris: Jan Brouwer de Koning
telefoon: 071-5891768
e-mail: jan.brouwer.de.koning@rivm.nl
penningmeeste: Gijsbert van Dam
telefoon: 071-5801889
e-mail: gijsbert.weipoort@kpnmail.nl

Pastorale raden:
Zijloord: 
secretaris, Dick de Haas
telefoon: 071-5894558
e-mail: ddehaas@hetnet.nl
Hoven/ouderzorg:
secretaris, Grietje Brugman - Lindhout
telefoon: 071-5414005
e-mail: gbrugman@casema.nl
Dorpskerk:
secretaris, Haro Hielkema
telefoon: 071-5410212
e-mail: hmhielkema@casema.nl

Taakgroepen:
Eredienst:
voorzitter, Liesbeth van Meeteren - Roest
telefoon: 071 - 5895609
e-mail: lmeeteren@hotmail.com
Jeugd:
voorzitter, Esther de Paauw
telefoon: 071 - 30 18 742
e-mail: vrouwdepaauw@gmail.com
Publiciteit & PR
voorzitter, Tim Brouwer de Koning
telefoon: 071 - 5890259 (maandag- en donderdagmorgen)
e-mail: kerkbureau@pgleiderdorp.nl
Vorming & Toerusting
voorzitter, Margreet Heemskerk - Owens
telefoon: 071 - 5238382
e-mail: perlegrise35@gmail.com


Kerkelijke gebouwen

Scheppingskerk, van Poelgeestlaan 2, 2352 TD
telefoon: 071-5890259
Koster: Peters Kruizinga, telefoon 06-50551064
e-mail: kosterscheppingskerk@hotmail.com
Dorpskerk, Hoofdstraat 19, 2351 AA
't Trefpunt, Eikenlaan 25, 2351 NT
telefoon: 071-5411309
Koster: H. v.d. Velden, telefoon 0651708066
e-mail: velden340@zonnet.nl


Webmaster:
Voor vragen, opmerkingen of het plaatsen van informatie op de website kunt contact opnemen met de webmaster Boudewijn van Meeteren of Geerlof Los via webmaster@pgleiderdorp.nl