Kijk hier voor de orde van dienst.

Via deze pagina kunt U diensten beluisteren vanuit de Dorpskerk en de Scheppingskerk. Deze diensten zijn direct of achteraf te beluisteren via de website van “kerkomroep.nl”van sIKN “stichting intermediair kerktelefonie Nederland". Het kunnen beluisteren van een dienst hangt af van de aard van de dienst en de voorganger.  Als u op een van de kerkgebouwen klikt wordt u doorgeleid naar de pagina van dat kerkgebouw op de web site van "kerkomroep.nl".  

Op de getoonde pagina van kerkomroep kunt u:

1. een opgeslagen dienst selecteren en het beluisteren starten door op het  knopje start te drukken.

2. rechtsstreeks meeluisteren met een dienst die wordt uitgezonden door op het  knopje start, boven in het scherm te drukken.

 

Als u de eerste maal een uitzending, direct of opgeslagen, start kan het voorkomen dat toestemming gevraagd wordt om een programma, een media player, te installeren. Dit kunt u zonder problemen doen en is ook noodzakelijk om een dienst te kunnen beluisteren. Wanneer u een dienst achteraf beluistert, dan kunt met de tijdbalk het moment van de dienst bepalen waarnaar u wilt gaan luisteren. Hebt u vragen, neem contact op met de webmasters.

 

Hier vind u informatie over onze kerkdiensten.

   datum              Leidster          Dominee

6-aug

Maria Kurtzahn
13-aug Elsbeth de Paauw
20-aug Christina de Paauw
27-aug Suzanne Smits
3-sep Christa de Paauw
10-sep    
17-sep Berber de Paauw
24-sep Renata Smits
1-okt Elsbeth Kurtzahn
8-okt Maria Kurtzahn
15-okt Christina Smits
22-okt Christa Hemstede
29-okt Suzanne de Paauw
5-nov Berber Smits
12-nov Renata Kurtzahn
19-nov Maria D.de Roest
26-nov Christa de Paauw
3-dec Elsbeth Smits
10-dec Renata Kurtzahn
17-dec Christina Akkerman
24-dec Berber Kurtzahn
25-dec Suzanne de Paauw
31-dec   Smits

U vindt hier de Orde van Dienst, indien beschikbaar, per kerkgebouw en datum. 

 

datum Dorpskerk   Scheppingskerk    

 4 juni 2017

Pinksteren

 dienst van 10:00 uur

 

 

 

 

Indien geen orde van Dienst is vermeldt kunt u de te zingen liederen en de bijlellezing(en) terug vinden in de zondagsbrief

 

In het collecte rooster is de bestemming voor de eerste collecte weergegeven.
De tweede collecte is voor het plaatselijk kerkenwerk.
Als er een uitzondering is op die regel dan wordt dat aangegeven in het rooster.

Voor het collecterooster 2017:  KLIK HIER

 

 
 

Kindernevendienstrooster Scheppingskerk 9 juli 2017 t/m 26-11-2017  

Zondag Jongsten Oudsten

09-07-2017

Ingrid van der Putten Brigitte van Asperen

16-07-2017

Ingrid Brugman Martijn & Lowieke Vink

23-07-2017

Inge Buitelaar Marcella Buitenhek

30-07-2017

Marja van der Kruk

AUGUSTUS

Geen dienst in de Scheppingskerk

03-09-2017

Eefje van Wersch Brigitte van Asperen

10-09-2017

Ingrid van der Putten Janneke Dijke

17-09-2017

Ingrid Brugman Marcella Buitenhek

24-09-2017

Inge Buitelaar Marja van der Kruk

01-10-2017

Martijn & lowieke Vink Brigitte van Asperen

08-10-2017

Eefje van Wersch Janneke Dijke

15-10-2017

Ingrid van der Putten Marcella Buitenhek

22-10-2017

Inge Buitelaar Marja van der Kruk

29-10-2017

Ingrid Brugman Martijn & Lowieke Vink

05-11-2017

Eefje van Wersch Brigitte van Asperen

12-11-2017

Inge Buitelaar Marcella Buitenhek

19-11-2017

Ingrid van der Putten Janneke Dijke

26-11-2017

Ingrid Brugman Marja van der Kruk

.

 

 

Zondag 24 september
Dorpskerk
10.00 uur mw. ds. H. Smits
Scheppingskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn
Collectes:
1. PKN: Vredeswerk
2. Plaatselijk kerkenwerk


Alrijne
10.00 uur ds F. Brommet
Leythenrode
10.15 uur mw. ds. D. Dijk, Heilig Avondmaal


Zondag 1 oktober
Dorpskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. H. Smits
Collectes:
1. PKN: Kerk en Israël
2. Plaatselijk kerkenwerk
Kapelzaal
10.00 uur dhr W. Smit, dovendienst
Alrijne
10.00 uur mw. ds. M. Wassenaar


Zondag 8 oktober
Dorpskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn
15.00 uur ds. D. Dijk, dienst voor verstandelijk gehandicapten, Heilig Avondmaal
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. E. de Paauw, jeugddienst, m.m.v. Heart & Soul, voor meer info KLIK HIER
Collectes:
1. Plaatselijk jeugdwerk
2. Plaatselijk kerkenwerk
Alrijne
10.00 uur Pastor N. van Spelde


Zondag 15 oktober
Dorpskerk
10.00 uur mw. ds. H. Smits, Maaltijd van de Heer
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. E. de Paauw, gecombineerde dienst horenden/doven
Collectes:
1. KIA: Werelddiaconaat
2. Plaatselijk kerkenwerk
Alrijne
10.00 uur Pastor B. van Doorn


Zondag 22 oktober
Dorpskerk
10.00 uur ds. H. Hemstede
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. H. Smits
17.00 uur mw. ds. H. Smits, Woord, beeld en muziek
Collectes:
1. Diaconie
2. Plaatselijk kerkenwerk
Alrijne
10.00 uur mw. M. Opgelder
Leythenrode
10.15 uur mw. T. de Jong


Zondag 29 oktober
Dorpskerk
10.00 uur mw. ds. E. de Paauw
Scheppingskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn, m.m.v. cantorij
Collectes:
1. KIA: Hervormingsdag
2. Plaatselijk kerkenwerk
Kapelzaal
10.00 uur mw. B. Breugem-Berghuis, dovendienst
Alrijne
10.00 uur mw. M. Opgelder