Kijk hier voor de orde van dienst.

Via deze pagina kunt U diensten beluisteren vanuit de Dorpskerk en de Scheppingskerk. Deze diensten zijn direct of achteraf te beluisteren via de website van “kerkomroep.nl”van sIKN “stichting intermediair kerktelefonie Nederland". Het kunnen beluisteren van een dienst hangt af van de aard van de dienst en de voorganger.  Als u op een van de kerkgebouwen klikt wordt u doorgeleid naar de pagina van dat kerkgebouw op de web site van "kerkomroep.nl".  

Op de getoonde pagina van kerkomroep kunt u:

1. een opgeslagen dienst selecteren en het beluisteren starten door op het  knopje start te drukken.

2. rechtsstreeks meeluisteren met een dienst die wordt uitgezonden door op het  knopje start, boven in het scherm te drukken.

 

Als u de eerste maal een uitzending, direct of opgeslagen, start kan het voorkomen dat toestemming gevraagd wordt om een programma, een media player, te installeren. Dit kunt u zonder problemen doen en is ook noodzakelijk om een dienst te kunnen beluisteren. Wanneer u een dienst achteraf beluistert, dan kunt met de tijdbalk het moment van de dienst bepalen waarnaar u wilt gaan luisteren. Hebt u vragen, neem contact op met de webmasters.

 

Hier vind u informatie over onze kerkdiensten.

   datum              Leidster          Dominee

6-aug

Maria Kurtzahn
13-aug Elsbeth de Paauw
20-aug Christina de Paauw
27-aug Suzanne Smits
3-sep Christa de Paauw
10-sep    
17-sep Berber de Paauw
24-sep Renata Smits
1-okt Elsbeth Kurtzahn
8-okt Maria Kurtzahn
15-okt Christina Smits
22-okt Christa Hemstede
29-okt Suzanne de Paauw
5-nov Berber Smits
12-nov Renata Kurtzahn
19-nov Maria D.de Roest
26-nov Christa de Paauw
3-dec Elsbeth Smits
10-dec Renata Kurtzahn
17-dec Christina Akkerman
24-dec Berber Kurtzahn
25-dec Suzanne de Paauw
31-dec   Smits

U vindt hier de Orde van Dienst, indien beschikbaar, per kerkgebouw en datum. 

 

datum Dorpskerk   Scheppingskerk    
5 november 2017  

dienst van 10 uur

herdenken overledenen

 

 1 november 2017

 

zangmiddag

 

 

 

 

Indien geen orde van Dienst is vermeldt kunt u de te zingen liederen en de bijlellezing(en) terug vinden in de zondagsbrief

 

In het collecte rooster is de bestemming voor de eerste collecte weergegeven.
De tweede collecte is voor het plaatselijk kerkenwerk.
Als er een uitzondering is op die regel dan wordt dat aangegeven in het rooster.

Voor het collecterooster 2017:  KLIK HIER

 

 

Zondag 3 december, 1ste Advent
Dorpskerk

10.00 uur mw. ds. H.A. Smits m.m.v. cantorij
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. E. de Paauw
Collectes:
1. PKN: Missionair werk en kerkgroei
2. Plaatselijk kerkenwerk
Alrijne
10.00 uur mw. D. Riet

 

Zondag 10 december, 2de Advent
Dorpskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn (delen Weihnachtsoratorium)
15.00 uur pastor R. van Dijk, kerstviering voor mensen met verstandelijke beperking
19.30 uur ds. S. Kurtzahn, Concertviering (delen Weihnachtsoratorium), m.m.v. Con Amore
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. H.A. Smits, m.m.v. cantorij
Collectes:
1. PKN: Schippers pastoraat
2. Plaatselijk kerkenwerk
Kapelzaal
10.00 uur ds. W. Pantjes, dovendienst
Alrijne
10.00 uur pastor N. van Spelde

 

Donderdag 14 december
Dorpskerk
19.15 uur adventsvespers


Zondag 17 december, 3de Advent
Dorpskerk
10.00 uur ds.IJ. Akkerman, Den Haag
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. E. de Paauw
Collectes:
1. Diaconie
2. Plaatselijk kerkenwerk
Kapelzaal
10.00 uur ds. F. van Dijke, dovendienst (Kerstfeest Leiden)
Alrijne
10.00 uur dhr. R. van Dijk
Leythenrode
10.15 uur ds. H. Hemstede (Heilig Avondmaal)

Zondag 24 december, 4de Advent
Dorpskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn
17.00 uur ds. H.A. Smits, kinderkerst, m.m.v. kinderkoor
21.30 uur ds. S. Kurtzahn, kerstavonddienst m.m.v. cantorij
Scheppingskerk
10.00 uur ds.O. Elseman, Den Haag

Collectes:
1. ZWO
2. Plaatselijk kerkenwerk
Houtkampkerstviering
21.30 uur mw. ds. E. de Paauw 
Collectes:
1. ZWO, KIA Werelddiaconaat
2. Plaatselijk kerkenwerk


Maandag 25 december, Kerstmis
Dorpskerk
10.00 uur mw. ds. H.A. Smits, mmv Excelsior
Scheppingskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn m.m.v. cantorij
Collectes:
1. Diaconie
2. Plaatselijk kerkenwerk
Alrijne
10.00 uur mw. ds. E. Herlaar
Leythenrode
10.15 uur mw. T. de Jong

 

Zondag 31 december, Oudjaar
Dorpskerk
19.30 uur mw. ds. H.A Smits
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. H.A Smits
Collectes:
1. ZWO
2. Plaatselijk kerkenwerk
Alrijne
10.00 uur ds. Ten Heuw

 

Zondag 7 januari
Dorpskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn
Scheppingskerk
10.00 uur ds. S. Zwaan, Zwijndrecht
Collectes:
1. Plaatselijk jeugdwerk
2. Plaatselijk kerkenwerk
Kapelzaal Scheppingskerk
10.00 uur ds. Dhr. A.F. de Best, dovendienst

 

Zondag 14 januari
Dorpskerk
10.00 uur mw. ds. H. Smits, Maaltijd van de Heer
Scheppingskerk
10.00 uur ds. S. Kurtzahn
Collectes:
1.
2. Plaatselijk kerkenwerk



Zondag 21 januari
Dorpskerk
10.00 uur mw. ds. E. de Paauw
Scheppingskerk
10.00 uur mw. ds. H.A. Smits
Collectes:
1.
2. Plaatselijk kerkenwerk
Kapelzaal Scheppingskerk
10.00 uur ds. H. Hemstede, dovendienst